0 Recenze SKU: w358

USB Nabíjecí Vodotěsný Elektrický Silikonové Obličejové Čistící Kartáč Sonic Vibrační Masáž cleancer Ultrazvukové Tvář Cleaner

Skladem


Obličeje Čistící Kartáč, Landwind Elektrické Sonic Tvář Kartáč Hluboké Čištění pro Anti-Aging Silikonový Čistící prostředek Každodenní Čištění A Exfoliace Dobíjecí Vodotěsné Pračka

Funkce

- [Hloubkové Čištění, aby se Minimalizovalo Kůže se Týká] Toto obličejové čistící kartáč je split-plot určen.Vysokofrekvenční zvukové pulsy vám pomůže zbavit černé tečky a ucpané póry a nečistoty.Low-frekvence impulsů masáže, zvyšuje krevní oběh v wrinkle-prone oblasti.

- [Sonický Vibrační-Tech] 7500 vibrací za minutu pro přístup do hloubky pórů přímo, čistí pokožku a podporují krevní oběh.Použitím kartáče se zvýší schopnost pokožky absorbovat krém a zvyšuje jeho účinnost.

- [Dobíjecí a Vodotěsný & On-the-go] Cestování-Přátelský USB kabel k dobíjení obličeje čistící kartáč.Schválené IPX7 vodotěsný a žádné náhradní hlava nutné.Ergonomický design pěkně sedí v ruce.Dobrý partner v cestování.

- [Super-made a Anti-bakteriální a Speciální Řemesla] Obličeje čistící kartáč je vyroben z potravinářského silikonu.Speciální plavidlo s žádné slepé uličky sonic ve všech směrech.Masáž kůže s sonic microseismic, podporovat krevní oběh, aby zpoždění stárnutí kůže.

- [Praktický Dárek Pro Každého] Toto obličejové čistící kartáč je vhodný pro všechny typy pleti.To je perfektní dárek pro vaši rodinu, milence a přítele.

Pozornost: 1. Nepoužívejte vysokofrekvenční pulsy v prvním použití. 2. Doporučujeme používat 1-3 krát týdně, a ne více než 1 minut denně. 3. Pokud impulsy nestačí, baterie není dost, prosím, poplatek.Nepoužívejte při nabíjení. 4. Nedávejte přístroj v koupelně, umyvadlo a dalších vlhkých místech na dlouhou dobu.

166.60 Kč 185.11 Kč

Sdílet

Silikonový Vibrátor Delfín, čištění Obličeje, Elektrické Ultrazvukové, Vibrátor Delfín Velký, Vibrat, Dildo Vibrátor Dolphin, Difuzor Ultrazvukový, Power Wand, Oem Ultrazvukové, čistou Tvář Pěny.

Standardní Napětí 110V(不含)-220V(不含)
Funkce 2 Hluboké Čištění Pórů Kartáč
Styl USB Charge
Napájecí Zdroj Elektrické
Značka malý delfín
Materiál jídlo lékařského silikonu + houba
Aplikace obličej, krk
Certifikace CE/FDA
Typ Mytí Obličeje Kartáč
Položka Styl péče o obličej
Číslo Modelu QEY0309
Funkce Vibrace Tvář Masér
Masáž kapacita Baterie 200mAh
Funkce 4 Baby Sprcha Kartáč
Funkce 3 Obličej Kosmetický Nástroj Štětec
Výrobní Proces Stroj Vyrobený
Funkce 1 Exfoliační Silikonové Obličejové Čistící
Použití prostředí Normální Teplota
Velikost 55*45*55mm
Vyhledávání